Close

Regulamin Willi Mielno

Mielno - Unieście: pokoje i apartamenty

1. Pokoje hotelowe wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 i kończy o godzinie 11:00 dnia następnego.

2. Ręczniki wymieniamy na życzenie gościa.

3. Osoby nie zameldowane w Willi Mielno nie mogą przebywać w pokoju i na terenie posesji.

4. Gość nie ma prawa przekazywać zwolnionego przez siebie pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

5. W Willi Mielno należy zachować ciszę od godziny 22:00 do godziny 6:00 dnia następnego.

6. W pokojach nie wolno używać jakichkolwiek urządzeń grzewczych zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.

7. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Willi Mielno, powstałych z jego winy.

8. Willa Mielno nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie mienia Gości znajdującego się na posesji lub w Willi Mielno, w tym samochodu.

9. Do kompletu pościeli dołączony jest nieprzemakalny ochraniacz na łóżko. Opiekunowie dzieci pokrywają koszty zniszczenia, jeśli nie zabezpieczą miejsca do spania.

10. Kwotę za pobyt, pomniejszoną o przedpłatę – jeśli taka była, gość wpłaca w dniu przyjazdu. Jest to kwota ustalona wcześniej w potwierdzeniu rezerwacji. Nie pomniejszamy kwoty w sytuacji opóźnienia przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu.

11. Willa Mielno nie zwraca przedpłat. W sytuacji niezrealizowanej rezerwacji, można przesunąć termin na inny dostępny.

12. Na całym terenie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

13. Na terenie Willi Mielno dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

14. Na ogrodzonej posesji znajduje się bezpłatny, niestrzeżony parking.

Mielno - Mielenko: dom i apartament

1. Pokoje hotelowe wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i kończy o godzinie 10:00 dnia następnego.

2. Ręczniki wymieniamy na życzenie gościa.

3. Osoby nie zameldowane w Domu lub Apartamencie nie mogą przebywać na jego terenie i na terenie posesji.

4. Gość nie ma prawa przekazywać zwolnionego przez siebie pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

5. W pokojach nie wolno używać jakichkolwiek urządzeń grzewczych zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.

6. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Domu i Apartamentu, powstałych z jego winy.

7. Właściciele Domu i Apartamentu nie ponoszą odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie mienia Gości znajdującego się na posesji lub w Domu i Apartamencie, w tym samochodu.

8. Do kompletu pościeli dołączony jest nieprzemakalny ochraniacz na łóżko. Opiekunowie dzieci pokrywają koszty zniszczenia, jeśli nie zabezpieczą miejsca do spania.

9. Kwotę za pobyt, pomniejszoną o przedpłatę – jeśli taka była, gość wpłaca w dniu przyjazdu. Jest to kwota ustalona wcześniej w potwierdzeniu rezerwacji. Nie pomniejszamy kwoty w sytuacji opóźnienia przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu.

10. Właściciele Domu i Apartamentu nie zwracają przedpłat. W sytuacji niezrealizowanej rezerwacji, można przesunąć termin na inny dostępny.

11. Na całym terenie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

12. Na terenie Domu i Apartamentu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi.

13. Na ogrodzonej posesji znajduje się bezpłatny, niestrzeżony parking.